Italská svítidla, známá pro svou filosofii „The Human Light“, patří již 50 let ke špičce ve svém oboru. Kolekce zahrnuje nadčasová, vysoce funkční svítidla.
Svítidla Artemide jsou považována na mezinárodní úrovni za ikony moderního designu; jsou vystavena ve většině muzeí moderního umění a designu (MoMA - New York, Metropolitní muzeum umění – New York, Victoria and Albert Museum – Londýn, Národní muzeum vědy a techniky – Miláno, Národní galerie moderního umění - Řím atd.). Pro značku Artemide navrhují světoví designéři a architekti.
Svítidla Artemide přispěla do historie mezinárodního designu výrobky jako Eclisse (1967, Vico Magistretti), Tolomeo (1989, Michele de Lucchi a Giancarlo Fassina), Pipe (2004, Herzog & De Meuron) a IN-EI kolekce (2014, Issey Miyake).

Firma založená v roce 1950 v Benátkách vždy šla cestou Made in Italy.
Osvětlení chápe nejen jako světelný zdroj, ale skutečné bytové doplňky, které svými průhlednostmi, hrami a lomem světla činí kouzelným každý typ prostředí a povznáší tak osvětlení na architektonické řešení.
Synergie mezi avantgardou, moderním pojetím, inovativními nápady s použitím klasického materiálu, budí zájem renomovaných a mezinárodně uznávaných architektů a designérů, ale i široký zájem odborné i laické veřejnosti.
Lodes je zastoupena ve světě ve více než 90 zemích.

Italská značka s pravým italským designem patří mezi přední výrobce dekorativního osvětlení a nově také technického. Jde o mimořádná svítidla z velké části v ucelených kolekcích, které nabízí průřez všemi styly od moderního, rustikálního, retro, orientálního až po styl klasický.
Svítidla jsou zárukou vysoké kvality zpracování. Při jejich výrobě je využit vysoce kvalitní kov a ručně foukané sklo, ale i netradiční materiály jako např. tkaniny, karton, přírodní konopí nebo pryskyřice.

Společnost Sylcom vychází z 50 let zkušeností výroby muránského osvětlení kombinující tradici a inovace v designu s certifikátem 100% Made in Italy. Používaná je pouze tradiční výroba skla ve vlastní sklárně, kde se díky umění sklářských mistrů, vysoké kvalitě a propracovaným detailům vytvářejí originály pro prezentační prostory, stejně tak i jednoduché tvary moderního designu.

Značka TRILUM byla založená na základě zkušeností techniků a designérů přetvořit vize do reálných rozměrů. Značka se opírá o dlouholeté zkušenosti ve světelně-technickém oboru a všechny poznatky vkládá do svých produktů. Nejmodernější technologie spojuje s přírodou a tím vytváří harmonii užitku a estetiky.
Cílem značky je přinášet spolehlivé produkty se zaměřením na detail. Každé dřevěné svítidlo projde rukama zkušených mistrů s poctivým přístupem a s maximální úctou k výslednému produktu. Různorodost a pestrost živých materiálů si vyžaduje zkušené oko odborníka s důrazem i na ten nejmenší detail s cílem dosáhnout výsledek bez kompromisů.
Prioritou je spokojený zákazník, který si koupí produktu přinese do svého domova kousek přírody a často podceňovanou světelnou pohodu. Pečlivě vybraná LED technologie je zárukou kvalitního světla bez nepříznivých vlivů na pohodlí a komfort.
Množství nápadů, které jsou stále jen na papíru postupem času přetváří na realitu a tím obohacují portfólio produktů o další kvalitní svítidla.

Společnost Il Fanale vznikla v roce 1979 v dílně kousek od Benátek v touze vyrábět jedinečné osvětlení nejvyšší kvality.
Volba použití ušlechtilých materiálů, jako je mosaz, měď a sklo vytváří tradiční styl, který mu v kombinaci s určitým oxidačním procesem - dodnes střeženým rodinným tajemstvím - dává jedinečný a nenapodobitelný vzhled.
V posledních letech k rustikálnímu stylu rozvíjí nové linie s modernější duší, zahajuje spolupráci s nezávislými designéry a zavádí nové stylistické koncepty, jako je Art Deco, Industrial a Modern a to interiérové a venkovní.
Dnes je IL FANALE distribuováno ve více než 40 zemích po celém světě.

S téměř 20 lety komerčních zkušeností v oblasti technického osvětlení poskytuje JISO ILUMINACION, odborníci na LED osvětlení, všem svým klientům vášeň pro osvětlení, design vnitřních a venkovních svítidel, svítidel a světelných zdrojů, kvalitu, stejně jako nejnovější a nejnovější LED regulační a řídicí systémy. Vždy s originálními a současnými návrhy, které dodají život všem vašim projektům osvětlení v domácnostech, komerčních prostorách, podnicích nebo veřejných prostorách.

Team Italia Illuminazione od roku 1991 navrhuje a vyrábí svítidla s maximální úsporou energie v inovativním designu ideální pro občanské domy, komerční zařízení a velké stavby. Sektor výzkumu a vývoje je koordinován profesionálními architekty a světelnými designéry, kteří jsou schopni navrhovat řešení na míru a poskytovat specializovanou pomoc při osvětlení.
Každý artefakt je koncipován, navržen a vyroben společností Team Italia v jejím sídle v Caselle di Sommacampagna v provincii Verona, a je proto produktem vyrobeným v Itálii bez jakýchkoli kompromisů ve výběru materiálů a elektronických součástek.

Značka Azzardo – vytvořená z myšlenek krásy a sofistikovanosti, stejně jako pozornosti k detailům. Naším posláním je podporovat autentické projekty a šířit originální projekty. Již více než deset let zavádíme rafinované a originální návrhy na trh s osvětlením, které věnují pozornost detailům a kvalitě. Náš široký sortiment byl vytvořen tak, aby poskytoval i nejnáročnějším zákazníkům vysoce kvalitní stropní, podlahové, nástěnné, venkovní, technické a mnoho dalších typů svítidel. Nabízíme řešení pro lidi, kteří preferují minimalistické interiéry, a pro ty, kteří preferují klasickou eleganci.

Philips HUE, to je brilantní LED technologie spojená s intuitivním ovládáním vašich interiérových svítidel.
Spojení žárovek, svítidel, bezdrátového ovládání a chytré aplikace do vašeho mobilního telefonu či tabletu změní váš pohled na použití svítidel. Navždy.
Experimentujte s barvou spektra, s barvami, i s použitím intenzity.
HUE vás ráno probudí, pohlídá váš domov, nastaví vám tu správnou atmosféru, zlepší vám náladu a pokud budete potřebovat, bude vás informovat třeba i o počasí.
HUE se nebojte, je sice chytré, ale i snadno pochopitelné.

Nabízíme širokou škálu nástěnných svítidel, stropních svítidel, technického osvětlení, venkovního osvětlení, koupelnových svítidel, fluorescenčních svítidel, stolních lamp, stojacích lamp, bodových svítidel, lustrů a různých doplňků. Vyrábíme také designové produkty na zakázku. Rozvoj naší divize speciálních projektů (CONTRACT) přispěl k tomu, že velké architektonické firmy, dekorační studia, velké hotelové řetězce a další kolektivity nám důvěřují v realizování jejich projektů.

LEDS C4 má čtyřicet let zkušeností s osvětlením, které zlepšují životy lidí prostřednictvím osvětlovacích produktů, které jsou užitečné pro společnost.
Jsme odhodláni zkoumat osvětlení ve všech jeho aspektech. Naším cílem je transformovat prostory v budovách a vylepšovat je prostřednictvím řešení osvětlení přizpůsobených jednotlivým prostředím. To je výzva, které čelíme jako společnost, která představuje naše každodenní úsilí. LEDS C4 je ověřena 13.000 klienty ve více než 140 zemích, a máme portfolio více než 3000 technických a dekorativních světelných projektů, a to jak interiéru a exteriéru.

Grok je privátní značka výrobce LEDS C4 se speciálním zaměřením na design a individualitu, které se sbíhají a vytvářejí úžasné prostory a pocity prostřednictvím moderního osvětlení.

Svítidla vyráběna v ČR z vysoce kvalitních hliníkových profilů, osazených komponenty rakouské firmy Tridonic, která patří k předním výrobcům světelné techniky na světě. Design svítidel je inspirován nejlepšími českými i světovými architekty a designéry a zejména tak, aby vhodně doplňoval jakýkoli interiér. Ke každému svítidlu jsou zpracovány křivky svítivosti důležité pro výpočet osvětlení.
Svítidla lze objednat v přisazené i závěsné variantě v kterékoli barvě dle vzorníku RAL. Svítidla je možné osadit LED čipy s indexem podání barev CRI > 90, nouzovým modulem s max. dobou nouzového režimu 1 hod. nebo stmíváním DALI/TOUCH DIM.

Detas se opírá o zkušenosti předávané z generace na generaci od roku 1896, kdy byla v Pola (Istrie) založena první společnost, která vyráběla elektrické součástky a systémy.
Jak roky plynuly, výroba napájecích zdrojů začala a společnost Detas se specializovala na průmyslovou automatizaci. Tato divize je stále aktivní a roste dodnes.
V roce 1998 byla založena divize D-POWER, která se zabývá oblastí bezpečnosti silničního provozu a je průkopníkem ve vývoji LED signalizačních zařízení. D-POWER je v současné době evropským lídrem na svém trhu díky pokračující inovaci výrobků, patentované optice, certifikovaným blikačům a díky obecně známé kvalitě výrobků.
V roce 2008 jsme rozšířili portfolio výrobků pro bezpečnost silničního provozu o osvětlení tunelů, příštřešků a ulic s divizí DLEDS. Zkušenosti s napájecími zdroji, LED diodami a optikou nám umožnily nabídnout od počátku vysoce výkonné a spolehlivé produkty.
Jak roky plynuly, rozšířili jsme sortiment na průmyslové a městské osvětlení a svítidla navržená tak, aby splňovala specifické potřeby funkčního osvětlení.

Nabízíme hospodárnou škálu nejmodernějších LED svítidel, která jsou ideální náhradou všech tradičních světelných zdrojů, tak i jako vhodná volba pro nové instalace.
Naše výrobky jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby moderního zákazníka tím, že poskytují zvýšenou kvalitu osvětlení, značné úspory energie a delší životnost. Náš sortiment se snadno instaluje a vyžaduje jen malou údržbu.
Jsme podporováni technickou kompetencí a zkušenostmi společnosti Zumtobel Group, což z nás činí volbu číslo jedna pro ekonomická řešení LED osvětlení.

BPM Lighting je španělská společnost založená v roce 1963 jako továrna na výrobu žárovek. Od roku 1992 se ale společnost zcela zaměřila na design a výrobu modernějšího a koncepčnějšího typu žárovky, který nesloužil pouze k osvětlování.
V současné době BPM Lighting působí po celém světě a spolupracuje s řadou významných společností, které se zabývají architekturou a interiérovým designem.

LED2 je řada profesionálních svítidel zaměřených pro všechny profesionály, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a dobře navržené produkty - jak esteticky, tak technicky.

Vše pod jednou střechou - od roku 2014 jsou Paul Neuhaus a LeuchtenDirekt zastoupeny pod záštitou Neuhaus Lighting Group.
Paul Neuhaus
Již od roku 1962 je Paul Neuhaus nepřetržitě rostoucím výrobcem osvětlení se širokou škálou stylových svítidel do obývacího pokoje za atraktivní ceny. Z rodinné společnosti Paul Neuhaus se postupem času stala silná společnost v odvětví domácího osvětlení.
LeuchtenDirekt
LeuchtenDirekt nabízí širokou a inovativní řadu světel za extrémně nízké ceny. Ale nejen to. Dodává i různý sezónní sortiment, jako je Vánoční a zahradní osvětlení a další speciální zboží, který tvoří nedílnou součást tohoto levného segmentu.

Firma Paulmann Licht GmbH se sídlem v Springe (spolková země Dolní Sasko) je se svými 2 500 inovačními výrobky jedním z předních dodavatelů v odvětví světelného průmyslu a nabízí sortiment od jednotlivých svítidel přes systémy svítidel až po kompletní sortiment zdrojů světla s mnoha specialitami.
Výrobky Paulmann zákazníky ohromují světlem, které vytváří dobrou náladu, moderním designem a vysokou energetickou účinností.

SLV je německá firma založená v roce 1979 pod heslem "Život se světlem". Dnes patří na trhu k vedoucím výrobcům inovativních osvětlovacích systémů, technického osvětlení a osvětlení obytných prostor.
Nabídka SLV zaujme řadou profesionálních světelných řešení pro širokou škálu aplikací. Ať už se jedná o ovládání osvětlení kompatibilní se systémem DALI, flexibilní venkovní svítidla nebo jiné produkty.