Logo Trilum

Trilum

Návrat k přírodě
Značka TRILUM byla založená na základě zkušeností techniků a designérů přetvořit vize do reálných rozměrů. Značka se opírá o dlouholeté zkušenosti ve světelně-technickém oboru a všechny poznatky vkládá do svých produktů. Nejmodernější technologie spojuje s přírodou a tím vytváří harmonii užitku a estetiky.
Cíl
Cílem značky je přinášet spolehlivé produkty se zaměřením na detail. Každé dřevěné svítidlo projde rukama zkušených mistrů s poctivým přístupem a s maximální úctou k výslednému produktu. Různorodost a pestrost živých materiálů si vyžaduje zkušené oko odborníka s důrazem i na ten nejmenší detail s cílem dosáhnout výsledek bez kompromisů.
Poslání
Prioritou je spokojený zákazník, který si koupí produktu přinese do svého domova kousek přírody a často podceňovanou světelnou pohodu. Pečlivě vybraná LED technologie je zárukou kvalitního světla bez nepříznivých vlivů na pohodlí a komfort.
Množství nápadů, které jsou stále jen na papíru postupem času přetváří na realitu a tím obohacují portfólio produktů o další kvalitní svítidla.

Přejít na domovskou stránku výrobce
Trilum 2019
Trilum 2019
Trilum 2020
Trilum 2020