Logo Detas DLEDS

Detas DLEDS

Detas se opírá o zkušenosti předávané z generace na generaci od roku 1896, kdy byla v Pola (Istrie) založena první společnost, která vyráběla elektrické součástky a systémy.

Jak roky plynuly, výroba napájecích zdrojů začala a společnost Detas se specializovala na průmyslovou automatizaci. Tato divize je stále aktivní a roste dodnes.

V roce 1998 byla založena divize D-POWER, která se zabývá oblastí bezpečnosti silničního provozu a je průkopníkem ve vývoji LED signalizačních zařízení. D-POWER je v současné době evropským lídrem na svém trhu díky pokračující inovaci výrobků, patentované optice, certifikovaným blikačům a díky obecně známé kvalitě výrobků.

V roce 2008 jsme rozšířili portfolio výrobků pro bezpečnost silničního provozu o osvětlení tunelů, příštřešků a ulic s divizí DLEDS. Zkušenosti s napájecími zdroji, LED diodami a optikou nám umožnily nabídnout od počátku vysoce výkonné a spolehlivé produkty.

Jak roky plynuly, rozšířili jsme sortiment na průmyslové a městské osvětlení a svítidla navržená tak, aby splňovala specifické potřeby funkčního osvětlení.

Přejít na domovskou stránku výrobce
Detas DLEDS katalog 2019
Detas DLEDS katalog 2019
Detas DLEDS brožura 2020
Detas DLEDS brožura 2020