Závěsná svítidla
Studio Italia Design Kelly

Závěsná svítidla

Se závěsnými světly si můžete pohrát. Většina má nastavitelnou výšku, takže si svítidlo upravíte podle vlastních potřeb. Jejich design je skutečně okouzlující – můžete vybírat z velkého množství produktů různých barev a stylů. Klasika, retro, moderní styl… Úchvatné materiály, mezi nimiž kromě skla, kovu a plastu nechybí například ani látková nebo drátěná stínidla. Záleží jen na vašem vkusu a na celkovém ladění interiéru. U nás najdete svítidla do všech místností. Závěsná světla dodají domácnosti ten správný šmrnc.

Prohlédnout fotogalerii
Stropní svítidla
Studio Italia Design Millo

Stropní svítidla

Víme, jak je důležité mít od stropního svítidla dostatek světla v celé místnosti i na drobné věci jako je večerní čtení v křesle nebo krájení cibule v rohu kuchyně. S LED stropním nebo nástěnným osvětlením bude jakákoli titěrná práce hračka, protože prosvítí celou místnost. Navíc může vybírat z nepřeberného množství druhů, materiálů, chromatičnosti i designu. Stačí použít filtr a vybrat si osvětlení přesně podle požadovaných parametrů.

Prohlédnout fotogalerii
Nástěnná svítidla
Ideal Lux Admiral AP1

Nástěnná svítidla

Nástěnná světla jsou úsporná a hodí se do každého interiéru v domě. Instalace a montáž je velmi snadná a nenáročná. Získejte dokonalé osvětlení vašeho schodiště, chodby, střešního prostoru nebo dalšího tmavého zákoutí u vás doma. Na našem internetovém obchodě najdete různé varianty, velikosti a tvary nástěnných světel. Vždy se snažte nástěnná světla umisťovat nad úroveň očí, ale zaměřte se při tom na okolní dekorace, umístění oken i dveří a v neposlední řadě berte v úvahu výšku stropu.

Prohlédnout fotogalerii
Stolní lampy
Ideal Lux K2 TL1

Stolní lampy

Při práci u stolu, čtení v posteli nebo psaní úkolů nestačí hlavní osvětlení v místnosti. Vyberte si proto vhodnou lampičku v moderním, rustikálním, luxusním nebo retro stylu, aby plnila svůj účel (dotyková, jednoduchá, dekorační) i ladila s ostatním vybavením místnosti. V této kategorii najdete klasické lampy s LED nebo halogenovou žárovkou či s integrovaným LED zdrojem nebo stolní svítidla z kolekce chytrého osvětlení Philips Hue, které mění barvu, odstíny bílé a jsou stmívatelné.

Prohlédnout fotogalerii
Stojací lampy
Ideal Lux Biva 50 PT1

Stojací lampy

Stojací lampa může mít různé podoby, díky čemuž si jistě vyberete ten správný kousek do vaší domácnosti. Někdo tento výrobek nazývá „stojatá lampa“, což není sice správné označení, nicméně po technické stránce toto označení odpovídá vzhledu. Jestliže je lampa stojící, je i stojatá.

Naši nabídku tvoří kvalitní modely s dlouhodobou životností, které jsou vyrobené z matného chromu, plastu a dřeva. Dokonale osvítí prostor určený k relaxaci i četbě, proto se doporučují především do vnitřních prostorů. Díky nižšímu krytí IP20 nejsou vhodné do místností s větším výskytem vlhkosti vzduchu.

Prohlédnout fotogalerii
Venkovní svítidla
Ideal Lux Jar PT1

Venkovní svítidla

Příjezdová cesta, chodník, pergola, terasa, prostory před garáží, oblíbený strom nebo jezírko. Jen malý výčet toho, co může v okolí vašeho domu, chaty nebo zahrady vypadat mnohem lépe s vhodným osvětlením. Protože se ale pro různé prostory a plochy hodí jiné typy svítidel, je tato kategorie rozcestníkem a průvodcem k výběru. Najdete zde venkovní nástěnná, závěsná a stropní svítidla, venkovní sloupky, lampy a lampičky, reflektory, nájezdová svítidla, solární a party osvětlení a venkovní svítidla s čidlem. Kromě toho můžete světla volit podle stylů, například moderní, retro, rustikální nebo klasické kousky různých tvarů, barev nebo značek.

Prohlédnout fotogalerii
Philips Donegal 5040117PN
Philips Donegal 5040117PN

Zápustná svítidla

Moderní nadčasová podhledová bodová svítidla a světla do chodby, koupelny, kuchyně nebo nad schodiště. Hodí se opravdu všude! Ideální umístění je v interiéru, kde dodávají prostoru intimní a neopakovatelnou atmosféru a místnosti krásně prozáří a odlehčí.

Kam nemůže lustr, nastrčíme zápustné bodovky. Jaké je jejich využití? Podhledová svítidla, osvětlení čtecího koutu, světla na úzkou chodbu, schodiště a další. Mnohá z nich lze nasměrovat dle aktuální potřeby, takže osvítí přesně to místo, kde se něco děje; ať už je to psaní úkolů na stole, hledání oblíbeného hrnečku v kuchyňské lince nebo dětská hra na zemi.

Prohlédnout fotogalerii